Etsning Vy över Bergen

720828

ETSNING, 1700-tal, "Perspective View of Bergen, the capital of Norway", gravör Thornton, ca 22x30 cm

Gulnad

Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser, Konst, Grafik

Fack 5

Etsning Vy över Bergen

Budhistorik (7 bud)
5508088
950
5501138
900
5501138
5505456
750
5501138
450

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.