David Wretling

720827

DAVID WRETLING (1901-1986): Skulptur/urna, signerad David Wretling, numrerad 5/20, terracotta, höjd ca 42 cm, bredd ca 26 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 10

David Wretling

Budhistorik (4 bud)

5539094
5538972
500
5538968
5522966

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.