David Wretling brons

720824

DAVID WRETLING (1901-1986): Morgontoilette - strumpan, signerad och daterad D Wretling 69, gjutarmärkt H Bergman Cire perdue, brons, numrerad 4/10, höjd ca 24,5 cm, längd ca 17 cm

Konst, Skulpturer

David Wretling brons

Budhistorik (33 bud)
5539075
7 600
5539073
7 400
5539070
7 200
5539069
7 000
5539067
6 800

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.