Taklampa

720821

TAKLAMPA, Boréns, modell 3131, stomme i mässing samt glas, 1900-talets slut, diameter ca 40 cm

Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 14

Taklampa

Budhistorik (3 bud)

5505809
5505808
750
5500690
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.