Bestick

720807

BESTICK, 18/1900-tal, silver, Sverige, Danmark, England, vikt exkl sockerströare med träskaft 2440 g

Slitage, gravyrer, smärre skador

Silver

Bestick

Budhistorik (6 bud)
5502255
8 200
5505583
8 000
5502255
7 600
5505582
7 400
5502255
7 200

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.