Dock och dockskåpstillbehör

720805

DOCK OCH DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, 1900-talets första hälft/del, bestående av flickdocka, diverse dockskåpstillbehör i olika material, trä, metall porslin, diverse dockporslin

Diverse skador

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Dock och dockskåpstillbehör

Budhistorik (12 bud)
5511147
5510307
750
5511146
750
5510307
700
5511145
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.