Folke Persson oljemålning

720804

FOLKE PERSSON, Göteborgs hamn, olja på pannå, 33 x 41 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Folke Persson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5516505
5515984
600
5514376

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.