Ludwig Klimek oljemålning

720803

LUDWIG KLIMEK (Polen, 1912-1992): landskap, olja på pannå, signerad, 38 x 46 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ludwig Klimek oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5528256
5 800
5518165
5 600
5517944
5 400
5517914
5 200
5516707
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.