Gideon Börje

720801

GIDEON BÖRJE (1891-1965): "Åkermark", olja på duk, signerad, 33 x 41 cm.

Sedvanligt ytslitage,

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Gideon Börje

Budhistorik

2020-01-17 kl 11:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.