Lillemor Weise

720797

LILLEMOR WEISE: stilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1949, 33 x 41,5 cm,

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Lillemor Weise

Budhistorik

2020-01-17 kl 14:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.