Max Walter Svanberg bläck/akvarell

720796

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994) "Stjärnbild", blandteknik med bläck/akvarell på papper, signerad, mått ca 28x20 cm

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

5530818
5530816
5523935
5522416

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.