Märklin ångmaskin

720794

MÄRKLIN ÅNGMASKIN, 1900-talets första hälft, liggande panna med friliggande cylinder, monterad på metallsockel, lös cirkelsåg från Märklin medföljer, höjd inkliusive skorsten ca 37 cm

Slitage, brännare saknas

Leksaker, Diverse

Monter 25

Märklin ångmaskin

Budhistorik (5 bud)
5508492
550
5506412
500
5506412
5502612
5502413

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.