Ishink

720793

ISHINK, 1900-tal, England, nysilver, blå glasinsats, höjd ca 17 cm, tång medföljer

Slitage

Diverse

Monter 25

Ishink

Budhistorik (6 bud)
5510640
550
5508051
500
5508051
450
5508070
5508051

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.