Carl-Johan Boman fåtöljer ett par 1950-tal

720791

CARL-JOHAN BOMAN, FÅTÖLJER, ett par, Oy Boman Ab 1950-tal, fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar, lackade ben, bredd 73 cm, sitthöjd ca 38 cm, total höjd 72 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (20 bud)
Bud EUR
5524256
5524252
780
5524239
760
5522619
740
5524238
720

Slutpris EUR:
8 351 SEK, 939 USD
Utropspris EUR:
700