Stolar

720785

STOLAR (9) gustaviansk sti 1900-tal, 6 stolar + 2 karmstolar, 1 fotpall, trä med skurna dtealjer, bemålade, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd (stolarna) ca 50, total, höjd 100 cm

Karmstolarna är renoverade, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Byggmaterial, verktyg

Hylla 10

Stolar

Budhistorik (18 bud)
5505516
5 600
5505506
5 400
5505217
5 200
5505504
5 200
5505217
5 000

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.