Kanna nysilver

720784

SYLVIA STAVE (1908-1994), kanna, CG Hallberg, 1930-tal, formgiven 1933, nysilver, stämplad CGH ALP, höjd ca 15 cm

Bucklor

Diverse, Metall

Monter 25

Kanna nysilver

Budhistorik (18 bud)
5510948
1 300
5510943
5510939
5510942
5510939
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.