Skåp med vitrin

720783

SKÅP MED VITRIN, samtida, 2-delat, svärtat trä, glas med spröjs, underdel med 2 lådor i sarg, bakomliggande hyllplan, höjd ca 220, 108x44 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Repor, märken, avslag

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skåp med vitrin

Budhistorik (16 bud)
5526160
5 400
5526152
5 200
5526148
5 000
5526147
4 800
5526053
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.