Leander Engström teckning 1928

720778

LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Abisko, signerad och daterad Leander Engström 1928, blyerts på papper, ca 24x33,5 cm

Gulnader/fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Budhistorik (1 bud)

5538028
2020-01-20 09:54:52
500

2020-01-20 kl 12:26
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.