Spegel gustaviansk

720777

SPEGEL, 1700-tal, gustaviansk, förgylld, ca 91x39 cm

Senare krön, slitage, renoverad/kompletterad

Speglar

Rum 9

Spegel gustaviansk

Budhistorik (22 bud)
5511679
3 200
5511677
5511672
2 800
5511666
2 600
5511659
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.