Lennart Nyblom gouache

720773

LENNART NYBLOM (1872-1947): "Gubbe i blåsväder", signerad, olja på pappannå, ca 30x23 cm

Fack 6

Lennart Nyblom gouache

Budhistorik (3 bud)

5509626
550
5508316
500
5508316

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.