Oljemålning

720768

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (5), signerade C. Ericsson, olja på pannå, ca 12x15 cm vardera

En med spircka i pannån

Monter 24

Oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5511618
600
5509248
550
5511617
500
5509248
450
5511558

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.