Vinterlandskap oljemålning

720766

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vinterlandskap, monogramsignerd och daterad SW 55, olja på pannå, ca 22x34,5 cm

Fack 8

Vinterlandskap oljemålning

Budhistorik (26 bud)
5507511
3 200
5511602
3 200
5507511
5511547
2 800
5507511
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.