Carl Malmsten skåp

720761

CARL MALMSTEN, skåp, 1900-talets första hälft, underdel med skåpsdel, överdel med hyllor, skuren blomsterdekor i relief, brännmärkt, höjd ca 183 106x36 cm, nyckel finns

Smärre slitage och märken

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Carl Malmsten skåp

Budhistorik (5 bud)
5515987
5515986
5515585
5515580
5505060

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.