Karl Örbo oljemålning

720760

KARL ÖRBO (1890-1958): Vy från Långholmen med Röda stugan och Långa raden, mot söder och Heleneborgsgatan, signerad K. Örbo -29, olja på duk, ca 54x65 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Karl Örbo oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5514713
450
5514657
5514706
5514657
5512038

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.