Spegel

720757

SPEGEL, sengustaviansk, överstycke med sfinxer, senare förgyllning, bronsering och bemålning, höjd ca 141 samt största bredd 69 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, senare ytbehandling

Speglar

Hylla 6

Spegel

Budhistorik (10 bud)
5507824
4 200
5504484
5504480
3 600
5502803
2 600
5501978
2 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.