Jan Naliwajko oljemålning

720756

JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition med kvinnofigur, signerad samt daterad J. Naliwajko 1999.5, olja på papper, bladmått ca 76x57 cm

Fack 54

Jan Naliwajko oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5514495
1 600
5514437
5514444
1 400
5514437
5511469

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.