Axel Olson färglitografi

720754

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, färglitografi, bildyta ca 40x58 cm

Fack 15

Axel Olson färglitografi

Budhistorik

2020-01-12 kl 19:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.