Stellan Mörner färglitografi

720753

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Surrealistisk komposition, signerad Mörner, märkt HC 21/XL, färglitografi, bildyta ca 39x49 cm

Fack 36

Stellan Mörner färglitografi

Budhistorik (10 bud)
5515643
5515577
5515642
950
5515577
900
5515534
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.