Eric H Olson färglitografi

720752

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Eric H. Olson 1967, färglitografi, ca 48x64 cm

Ändringar/tillägg
2019-12-09, 09.30: Ändring, fel konstnär

Fack 33

Eric H Olson färglitografi

Budhistorik (5 bud)
5505375
500
5506805
450
5505375
5506804
5505375

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.