Oljemålning Axel Kleimer

720750

AXEL KLEIMER (1881-1945): Landskap, signerad och daterad 1920, olja på duk 33x47,5 cm

Tavelvagn 1

Oljemålning Axel Kleimer

Budhistorik

2020-01-10 kl 20:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.