Oljemålning England

720748

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Landskap med boskap, osignerad, olja på duk, ca 25x38 cm

Retuscher, Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Oljemålning England

Budhistorik (19 bud)
5510430
5510426
5510408
1 900
5510407
1 800
5510405
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.