Emanuel Bernstone akvarell

720747

EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Morkullor, signerad och daterad E.Bernstorne Norsviken 92, akvarell, ca 31x49 cm

Fack 43

Emanuel Bernstone akvarell

Budhistorik (5 bud)
5514158
5513548
600
5512980
550
5507334
500
5506326

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.