Fanny Klingbom oljemålning

720746

FANNY KLINGBOM (1861-1926): ''Faxe'' kustmotiv, signerad F Klingbom daterad 1917, olja på duk, ca 27x55 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Fanny Klingbom oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5510356
650
5509904
600
5510353
550
5509904
500
5508563
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.