Arvid Bryth

720742

ARVID BRYTH, skärgårdsmotiv, väggrelief, gips, signerad, 70 x 75 cm.

Ytslitage, nagg, flisor.

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Arvid Bryth

Budhistorik

2020-01-17 kl 12:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.