Henri Michaux litografi

720739

HENRI MICHAUX (Belgien 1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 24/60, litografi, bladmått ca 50,5x33 cm

Tavelvagn 1

Henri Michaux litografi

Budhistorik (6 bud)
5515706
1 800
5512139
1 700
5512139
1 600
5509871
5508133

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.