Reinhold Callmander oljemålning

720738

REINHOLD CALLMANDER (1840-1922): Mansporträtt, monogramsignerad R.C., olja på pannå, 18x15 cm

Ytskador

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Budhistorik (4 bud)

5514778
600
5514361
550
5514361
5507971

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.