Orientmatta galleri persisk

720737

ORIENTMATTA, gallerimodell, persisk, ca 570x75 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Orientmatta galleri persisk

Budhistorik (13 bud)
5525836
5525779
750
5525445
700
5525777
700
5525445
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.