Henri Goetz

720733

HENRI GOETZ (Frankrike, 1909-1989): komposition, signerad samt numrerad Goetz 60/100, färgetsning, 35x26 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 31

Henri Goetz

Budhistorik (2 bud)

5506111
5500257

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.