Karl Axel Pehrson färglitografi

720730

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, HC, färglitografi, bildstorlek ca 40x46 cm

Fack 9

Budhistorik (6 bud)
5511505
550
5505122
500
5503348
450
5504870
5503348

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.