Spegel 1800-talets början

720728

SPEGEL, 1800-talets början, empire, förgylld, skuren dekor och pastellage, spegelns krön saknas, ca 137x77 cm

Senare glas

Speglar

Rum 13

Spegel 1800-talets början

Budhistorik (12 bud)
5510536
5514649
5510536
2 800
5514648
2 600
5510536
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.