Lennart Jirlow färglitografi

720726

LENNART JIRLOW (född 1936): "Målaren och flickan", signerad L. Jirlow, 61/310, färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 44x43 cm

Gulnad

Fack 6

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (10 bud)
5509851
750
5509807
700
5507420
650
5506814
600
5506081
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.