Oliw87 Chanel or die

720720

OLIW87, "CHANEL OR DIE", signerad och daterad ā tergo 2019, akryl/mixed media på duk, ca 120x79,5 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Kundcenter

Oliw87 Chanel or die

Budhistorik (29 bud)
5515659
15 500
5515667
15 000
5515659
14 500
5515666
14 000
5515659
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 485 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.