Oliw87

720719

OLIW87, "VERY MODERN - SOMEHOW WE WILL MAKE IT.", signerad och daterad ā tergo 2018, akryl/mixed media på duk, ca 90x90 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Diverse

Rum 18

Oliw87

Budhistorik (18 bud)
5518079
9 000
5518066
8 200
5518061
8 000
5518060
7 600
5518052
7 400

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.