Oliw87

720718

OLIW87, "ALL THE WAY UP - CHANEL OR DIE", signerad och daterad ā tergo 2019, akryl/mixed media på duk, ca 120x100 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Diverse

Rum 9

Oliw87

Budhistorik (14 bud)
5532499
4 400
5532393
4 200
5530855
5529994
5527608

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.