Äggkoppar Vega

720717

ÄGGKOPPAR, 243 st, "Vega", svarta, porslin, höjder ca 3 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Bruksspår, nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Äggkoppar Vega

Budhistorik

2020-01-16 kl 20:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.