Axel Nilsson porträtt

720716

AXEL NILSSON (1889-1981): Porträtt av kvinna, signerad, litografi, numrerad 25/50, bildmått ca 35x21 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

Fack 21

Axel Nilsson porträtt

Budhistorik

2020-01-08 kl 12:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.