Bela Hradil oljemålning

720713

BELA HRADIL (född 1885-1968): fjälllandskap med man och kvinna , olja på duk, signerad, ca 110x96 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Bela Hradil oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5501877
5499791

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.