Skänk i teak

720712

SKÄNK, 1960-tal, teak, front med luckor samt 3 lådor, invändigt med hyllplan, höjd ca 70,5, 130x41 cm

Bruksslitage, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i receptionen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skänk i teak

Budhistorik (30 bud)
5507637
2 600
5507636
2 400
5507601
5507635
5507601
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.