Cakestand med tallrikar

720709

TALLRIKSSTÄLL / CAKESTAND med TALLRIKAR, 196 dlr, bestående av 16 ställ, höjd ca 27, 180 tallrikar, diameter ca 15 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Bruksspår, nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Cakestand med tallrikar

Budhistorik (6 bud)
5513924
550
5517175
500
5513924
450
5513250
5513250

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.