Christian Berg

720699

CHRISTIAN BERG (1893-1976): ''Solnedgång över mykonos ", monogramsignerad och daterad ā tergo 1954, olja på pannå, ca 15x24 cm

Christian Berg

Budhistorik (10 bud)
5518708
5518707
3 800
5518706
3 400
5518705
2 800
5518704
2 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.